Híreink

Gyermekétkeztetési Alapítvány

Ismét gondolt Ránk az Alapítvány, és karácsonyi meglepetésként minden gyermeknek édes, finomsággal kedveskedett.

Nagyon köszönjük támogatásukat a nevelőtestület és a gyermekek nevében is.

Hálás köszönet a Syngenta Dolgozóinak!

Nagy meglepetés érte intézményünk gyermekeit.  A Syngenta Kft dolgozói meglátogattak minket. Önzetlen gyűjtésüknek, támogatásuknak köszönhetően nagy összeggel járultak hozzá  az általunk szervezendő programokhoz, kirándulásokhoz.

Ezzel a meglepetéssel emelték az ünnep hangulatát és megszépítették a gyermekek karácsonyát.

Hálásan köszönjük önzetlenségüket.

Áldott, békés karácsonyt kívánunk minden kedves dolgozójuknak!

BÁB-ELŐADÁSON JÁRTUNK!

A Brunszvik óvoda meghívására iskolánk 1. és 4. osztályos tanulói a mai napon megtekinthették az óvoda Báb munkacsoportjának színvonalas karácsonyi előadását, a Brémai muzsikusokat!

Köszönjük!

Karácsonyi ajándékok

Az OMBKE Oroszlányi Szervezete 2018. november 14-én karácsonyi ajándékozással emlékezett a 100 évvel ezelőtti selmecbányai Bányászati és Erdészeti Akadémia Magyarországra költöztetésére. Ennek keretében karácsonyi csomagokkal lepték meg óvodás és iskolás gyermekeinket, melyet ezúton is köszönünk!

Éremeső a megyei úszó diákolimpián!

Az oroszlányi uszodában 2018. december 13-án rendezett Megyei Úszó Diákolimpián iskolánk 17 fős csapata összesen 35 érmet szerzett!

          Az I. korcsoportban Fórián Hanna és Péter József indult, s mindketten megnyerték a 25 m mell- és 25 m gyorsúszást egyaránt, akárcsak a II. korcsoportos Nyári Dorina.

A II. korcsoportos fiúk eredményei:

25 m mell: 1. Konkoly Rikárdó, 2. Lakatos Dzsúlió, 3. Kislégi Dániel, 4. Horváth Balázs.

25 m gyors: 1. Rostás Kevin, 2. Lakatos Dzsúlió, 3. Konkoly Rikárdó, 4. Horváth Balázs

III. korcsoport, lányok:  50 m mell:  2. Farkas Virginia, 3. Kirschner Dorina.

50 m gyors: 1. Szalóki Georgina, 2. Kirschner Dorina, 3. Farkas Virginia.

Fiúk: 50 m mell: 2. Lőrincz Dániel, 3. Henter Tamás, 4. Rostás Gusztáv.

50 m gyors: 2. Rostás Gusztáv, 3. Lőrincz Dániel, 4. Henter Tamás.

IV. korcsoport: Pintér Dorka megnyerte az 50 m gyorsot és 50 m mellúszást is.

V. korcsoport: Mészáros Klaudia mindkét számban bronzérmes lett.

Bronzérmes lett a mell váltónk: Farkas V., Kirschner D., Lőrincz D., Lakatos Dzs. és a              gyors váltónk: Szalóki Georgina, Hideg Liliána, Rostás Kevin, Rostás Gusztáv.

A csillagszóró futamban Szalóki Georgina és Rostás Gusztáv ezüstérmet vehetett át.

Felkészítő testnevelő: Kovácsné Kelemen Valéria.   

         A legjobbjaink utazhatnak a 2019. február 9-i országos úszó döntőre Debrecenbe!

Megosztás:  Facebook